Przejdź do treści

Autopomoc Gdańsk – cennik usług

Holowanie na terenie Trojmiastaod 200zl
Holowanie w trasieOd 2,5zł /km
Wymiana kołaod 150zł
Awaryjne odpalenie autaod 150zł
Wyciagniecie auta z blotaod 200zł
Dowóz paliwaod 150zł
Diagnostyka auta na miejscu100,00 zł

Dobra Laweta zapewnia fachową autopomoc. Poniżej znajdziesz poglądowy cennik usług pomocy drogowej realizowanej tak na terenie Gdańska i okolic, jak również poza miastem. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń i zapytaj – chętnie omówimy zakres obsługi i ustalimy wstępnie koszty związane z jej realizacją.

Cennik holowania pojazdów czy też udzielania pomocy drogowej obejmuje fachową obsługę z dojazdem do Klienta.

Holowanie aut i pomoc drogowa – cennik Trójmiasto

Potrzebujesz pomocy drogowej na terenie Gdańska lub Trójmiasta? Cennik autopomocy zaczyna się już od 100 złotych! W tej cenie oferujemy dojazd naszej ekipy na miejsce awarii i dokonanie wstępnej diagnostyki pojazdu. Po jej przeprowadzeniu możemy, o ile jest taka możliwość, odpalić samochód awaryjnie czy też zapewnić autoholowanie do wskazanego serwisu mechanicznego.

Cennik za pomoc drogową z dojazdem pod wskazany adres nie pozostaje dużo wyższy. Usługi takie, jak awaryjny dowóz paliwa czy wymiana uszkodzonego koła realizujemy już od 150 złotych. W przypadku obsługi związanej z holowaniem pojazdu, ceny kształtują się od 200 złotych w Trójmieście, po stawkę kilometrową (2,5 zł) w przypadku autoholowania poza naszym regionem.

Pomoc drogowa – ile to kosztuje?

Kolizja czy awaria na drodze to sytuacje niezbyt komfortowe i wymagające zazwyczaj szybkiej reakcji. Wiele osób martwi się jednak, że cennik pomocy drogowej w Trójmieście wiąże się z ponoszeniem ogromnych wydatków. Jednak nie w przypadku obsługi ze strony Dobrej Lawety!

Dołożyliśmy wszelkich starań do tego, by ustalić możliwie przystępne ceny tak za holowanie pojazdów, jak i pomoc awaryjną. Jednocześnie zapewniamy, że każdy Klient jest traktowany indywidualnie i tak samo ustalany jest kosztorys za realizację poszczególnych usług. Nie martw się więc na zapas, tylko zadzwoń do nas, aby omówić wstępną wycenę lub też od razu zamówić lawetę na miejsce awarii.

E-mail laweta.pomorze@gmail.com

Rabatki 19, 80-299 Gdańsk